Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Christopher Nolani osaliselt Tallinnas filmitud suurfilm "Tenet" on üle maailma praeguseks teeninud 280 miljonit dollarit.


Warner Bros. filmistuudiole läks "Tenet" maksma 200 miljonit dollarit, kirjutab Variety.


"Tenet" oli esimene suurfilm, mis pandeemia ajal kinolinale tuli. Disney "Mulan", mis USA-s kinodesse ei jõudnudki, on praeguseks üle maailma teeninud 64 miljonit dollarit.


USA-s pole endiselt veel kõikjal kinod avatud. Analüütikute hinnangul on Põhja-Ameerikas praegu töötamas vaid 58% kinodest.


Eestis tõi “Tenet” esimese kahe nädalaga sisse  rohkem kui 737 000 eurot kassatulu.


Filmi levitaja ACME Filmi teatel teeb see summa "Tenetist" kahe nädala arvestuses läbi aegade kõige edukama Hollywoodi filmi Eestis.

 

Filmi on vaatamas käinud üle 103 000 filmisõbra.


Filmi kahe nädala tulemust on ületanud vaid 2019. aastal linastunud Tanel Toomi suurfilm "Tõde ja õigus", mille kassatulu oli ligi 833 000 eurot ja mida vaatas esimese kahe nädala jooksul üle 147 000 inimese.


VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo