Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

image2

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps kohtumisel Los Angelese eestlastega. LA Eesti Seltsi foto

 

Eesti Vabariigi haridus- ja teadusminister Mailis Reps külastas 7. jaanuaril Los Angelest ja kohtus Eesti Majas ka Los Angelese eestlastega.

 

Minister rääkis Eesti hariduse käekäigust – rõõmudest ja muredest ning ka eelseisvatest valmistest. 

 

Samuti oli juttu kodumaale tagasi pöörduvatest lastega peredest – kuidas Eesti ühiskond neid vastu võtab ja kuidas lapsed eestikeelses koolis kohanduvad.

 

Haridusministri külaskäik oli tähenduslik veel sellegi poolest, et see on esimest korda Eesti saja-aastase ajaloo jooksul, kui Eesti haridusminister Los Angelest külastab.

 

On väga tähtis, et viimase 18 kuu jooksul on Los Angelest külastanud Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas, Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid, majandus- ja taristuminister Kadri Simson, Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon ning haridus- ja teadusminister Mailis Reps.

 

Ainsana eelmise saja aasta jooksul oli Los Angelest varem külastanud Eesti Vabariigi President. Teistel kõrgetel riigiametnikel oli see esimest korda.

 

Kõik mõistsid Los Angelese tähtsust Eesti loovtööstusele ja mõistsid vajadust aktiivseks koostööks Los Angelese ja Eesti vahel järgnevatel aastatel. 

 

Renee Meriste

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo