Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ÜEKN pressiteade

 

Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu (ÜEKN) juhatus valis ÜEKN abiesimeesteks Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides (ERKÜ) esimehe Marju Rink-Abeli (USA) ja Tšehhi-Eesti Klubi esindaja ning Eesti Kultuuriseltside Ühenduse juhatuse liikme Iivi Zajedova (Tšehhi).

 

Abiesimehed teevad tihedat koostööd ÜEKN esimehega, kelleks on 2018. a. kevadel ÜEKN täiskogul valitud Aavo Reinfeldt (USA).

 

ÜEKN ühendab eestlasi, kes elavad Eestist väljaspool, hetkel kuulub organisatsiooni 12 liikmesmaad üle maailma.

 

Algaval aastal on ÜEKN suurimaks ettevõtmiseks 1944. aasta suurpõgenemise aastapäeva tähistamine 19. septembril Eestis ning lähedastel kuupäevadel kõikides maades, kus elab eestlasi. 

 

ÜEKN on ka tuleval suvel Helsingis, Tartus ja Tallinnas toimuva ESTO festivali Hõbesponsor ning korraldab traditsiooniliselt ESTO raames Rahvuskongressi 2. juulil Tallinnas, kuhu on oodatud osalema eestlaste organisatsioonide esindajad üle maailma.

 

Facebook: Estonian World Council Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu ÜEKN

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo