Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

35646179 2056351721355669 2536861470340153344 n

Renee lastega. Foto: erakogu

 

Woolsey tulekahju algas 8. novembril 2018 Santa Susana mägedes. Suur oht jõudis meieni 9. novembri hommikul kell 7, kui lapsega kooli minnes mägede taga nägime suurt suitsupilve.

 

Kohe saabus ka kõne Los Angelese kooli direktorilt, et kool jääb täna ära. Järgmised 48 tundi olid kõige kriitilisemad, mis on meil olnud 12 aasta jooksul Los Angeleses. Väljas oli kõik suitsu täis ja õhku, mida hingata, enam ei olnud.

 

Veetsime 48 tundi toas, ukse kõrval ootasid väikesed kotid passide ja dokumentidega ning mõned lastele meeldivad asjad nagu maavärina ajal, et saaksime kohe võtta ja evakueeruda. Õnneks läks seekord nii, et meie ei pidanud ikkagi evakueeruma ja oht läks meist – kuigi lähedalt, 2 miili kauguselt – mööda.

 

Kahjuks aga kaotasid nii mõnedki sõbrad enda kodud ja kool jäi ära üle nädala. 

 

Alati on hea näha ja tunda, kuidas kogukond tuleb kokku ja toetab üksteist kriiside ajal, olenemata isiklikust religioonist ja maailmavaatest. 

 

Peaksime tegema seda iga päev ja ka Eestis peaksime hoidma ja teineteist toetama iga päev, mitte vaid siis, kui juhtub mõni katastroof.

 

Toetage alati kaasmaalasi!

 

Renee Meriste  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo