Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

image

Eesti ja Lõuna-Florida Eesti Seltsi lipud lehvisid taaskord Floridas, Boca Ratoni linnakeses Lake Wymanni Pargis. Foto: Haidor Truu

 

Sügisesele spordipäevale olid kogunenud nii spordihuvilised kui ka need, kes võistlejatele kaasa elama, grillima ja niisama “chillima” tulid. Seega sattusid ereda Florida päikese alla tervislikult aega veetma viie põlvkonna esindajad, mis oli kõigi korraldajate ja osavõtjate arvates nii haruldane fenomen kui ka suurepärane tulemus.

 

Kaasaelajate tunnistada jäid ka suurepärased tulemused, mis saavutati erinevatel võistlusaladel. Võistluste korraldamisel oli planeeritud tegevust nii lastele kui täiskasvanutele, osavõtjad said premeeritud ihaldusväärse ja ehtsa maarjamaise Kalevi šokolaadimedaliga.

 

Võisteldi korvpallis, võrkpallis, tennises, kiirjooksus, palliviskes ning eriti populaarseks osutus kotijooks – ala, mis nii osavõtjaile kui pealtvaatajatele palju lõbu pakkus.

 

Südantsoojendav oli näha osalemas ka meie eakama põlvkonna esindajaid, kes ei suutnud ahvatlusele vastu panna ja ühinesid mängijatega Florida keskpäevases leitsakus tenniseväljakul, mille pinnal oleks võinud arvatavasti mune praadida.

 

Tuleb tunnistada, et sügisene spordipäev oli vägagi kordaläinud ettevõtmine!  

 

See pakkus võimaluse Eesti seltsi liikmetel ja nende külalistel kokku tulla rutiini- ja etiketivabas miljöös, pakkudes põnevat tegevust olenemata vanusest ja elustiilist. Üritus tugevdas meie sotsiaalset ühtekuuluvustunnet, loodame, et kõigil kohalviibijatel oli rõõm nautida kaasmaalaste seltskonda!

 

Ingrid Hammer

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo