Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Minister Kadri Simson külastab Los Angelest 13.-16. novembril 2018, osaledes kõnelejana ning paneelis LA CoMotion üritusel tutvustamaks Eesti innovatiivseid lahendusi transpordi vallas.

 

Lisaks toimuvad ka mitmed ettevõtlusteemalised kohtumised LA piirkonnas. 

 

Aastatel 2007 kuni 2016 kuulus Kadri Simson Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu. Aastatel 2009–2016 Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees ning 2007–2009 riigikaitsekomisjoni aseesimees. Oli aastatel 2003–2007 Keskerakonna peasekretär ja aastatel 2007– 2015 ning taas alates 5. novembrist 2016 Keskerakonna aseesimees. Aastal 2013 ja 2017 valiti Kadri Simson ka Pärnu linnavolikokku.

 

Kadri Simson on korporatsioon Amicitia vilistlane ja olnud Eesti NATO Ühingu nõukogu aseesimees ning Eesti Välispoliitika Instituudi nõukogu liige.

 

Kadri Simson lõpetas 2000. aastal cum laude Tartu Ülikooli ajaloo erialal ja omandas politoloogiamagistri kraadi University College Londonis.

 

Vestluses Los Angelese Eesti majas 13. novembril kell 7 pl räägitakse Eesti majanduse olukorrast ja tuleviku väljavaadetest, ka Eesti ühendatusest maailma transpordivõrku, ühiskondliku transpordi teemadest (Eesti on esimesi riike maailmas pakkudes tasuta ühiskondlikku transporti oma residentidele) ja ka USA-Eesti majandussuhetest. Ministrit saadavad Jaan Männik, ministri nõunik; Indrek Gailan, ministeeriumi transpordi arengu ja investeeringute osakonna juhataja; Andrus Viirg, Enterprise Estonia Silicon Valley. 

 

Vestlust majandus- ja taristuministri Kadri Simsoniga juhib Los Angelese Eesti Seltsi president Renee Meriste. Vestlusele järgnevad suupisted ja kohvilaud. Osalemine tasuta!

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo