Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

image001 1

Foto Haidor Truu

 

Lõuna-Florida Eesti Seltsi sügishooaeg sai energilise alguse laupäeval, 13. oktoobril Fort Lauderdale kesklinnas hubases ja ajaloohõngulises Riverside Hotellis. Ellu sai kutsutud uus üritustesari Estonian Network, mida loodetakse hakata korraldama igaaastaselt. Ikka selleks, et rikastada ja värskendada eestlaste seltskondlikku tegevust Lõuna Floridas.

 

Kokku tulid nii need, kes soovisid tutvuda oma rahvuskaaslaste tööde ja tegemistega uuel kodumaal, kui ka niisama seltskonda otsivad, kes soovisid uusi sõprussidemeid luua. Vahetati 

tööalaseid kontakte ja toimus elav arutelu, mille fookuses peamiselt kaks teemat. Esiteks, mida saaks ette võtta eestlaste uute äriliste suunitluste ja edusammude tutvustamiseks ja teiseks, kuidas laiemalt kaasa aidata eestluse levitamisele, kuidas tutvustada traditsioone nendele põlvkondadele, kes kodumaalt kaugel üles kasvavad?

 

Kokkuvõtteks võib tõdeda, et oli meeldiv kohtuda nii paljude uute energiliste liikmetega, kes ilmutasid soovi kaasa aidata Lõuna Florida Eesti Seltsi ürituste elavdamisele ja eesti vaimu elus hoidmisele.

 

Oma kohalolekuga rõõmustasid kokkutulnuid meie kaasmaalased nii Orlandost, kui ka Saint Petersburg’ist (Florida) ja loodetavasti toob Estonian Network 2019 meile külalisi ka juba väljaspoolt osariiki.

 

Ingrid Hammer

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo