Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Screen Shot 2018 09 12 at 11.21.11 PM

Oregoni eestlaste suvepäev toimus Portlandi Eesti Seltsi ja koguduse ühise üritusena pühapäeval, 5. augustil Jackie Huseni pargis, kus oleme kokku saanud juba viimased kuus aastat.

 

See väike ja hubane park metsa ääres on justkui looduslik kirik, kus abipraost Hendrik Laur ja diakon Kalle Merilo viisid läbi jumalateenistuse. Õpetaja Laur pidas huvitava jutluse, arutledes maa ja taeva ning universumi loomise üle.

 

Muruplatsil jagus ruumi võrkpallile, mida kuuma ilma leevenduseks mängisime käterättide ja veega täidetud õhupallidega lisaks traditsioonilisele saapaviskamisele. Mängisime ka “investeerimise” mängu, laulsime ühislaule ja kuulasime muljeid reisist Eestisse. 

 

Zoja Vagas jagas mälestusi Teise maailmasõja põgenike jõudmisest Saksamaale. Ta tõi välja, et selle kohta on vähe informatsiooni ja seda tuleks võimaluse korral veel koguda.

 

Screen Shot 2018 09 12 at 11.21.41 PM

Zoja Vaga meenutas suvepäevalistele sõjajärgset põgeniku elu Saksamaal, enne Ameerikasse jõudmist

 

Vaatamata kuumale ilmale lahkusid kõik rahulolevana. “Küll on mul ikka hea meel, et ma siia tulin!” ütles Meralda Talviste autosse istudes.

 

Kalev Sepp 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo