Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ESTO 2019 logob

ESTO 2019 toimub Helsingis, Tartus ja Tallinnas juba järgmisel aastal, 27. juunist kuni 3. juulini, nädal enne juubelilaulu- ja tantsupidu.

 

Juba kaks aastat on korralduskomitees käinud pidev kulissidetagune töö – sõlmitud on enamus põhilisi kokkuleppeid nii osalevate linnade valitsuste, ülikoolide ja Eesti riigiasutustega. Tehtud ja arutletud on palju ja ülemaailmse Eesti festivali kondikava on paigas. 

 

Nüüd aga on järg jõudnud konkreetsete ürituste, sündmuste ja ettevõtmisteni, mille korraldamises kaasalöömiseks ootame juba konkreetselt SINU panust, kes sa oled väljaspool Eestit elav eestlane ja oled ESTOle tulemas!

 

Kas soovid anda oma panuse juba mõne kavasoleva ürituse korraldusse või kas mõlgub meeles mingi tore ettevõtmine, mida kaaseestlastega üle maailma jagada saaks? Kuidas ajakohastada mingit ajalooga üritust? Mis kõnetaks noori eestlasi kõigist maailma paigust? Millised on ägedad uued vormid, mida just noorteürituste korralduses kasutada saaks? Otsime asjatundlikke ja entusiastlikke inimesi Esto-2019 kommunikatsiooni toimkonda, turundustoimkonda, majandustoimkonda, logistikatoimkonda, noortetoimkonda, sporditoimkonda. Tule ja löö korralduses kaasa!

 

Praegu on ESTO 2019 avamiseni jäänud veidi rohkem kui aasta – just paras aeg, et teostada oma hääd mõtted. Huvilistel palume kontakti võtta  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo