Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Mai lõpus stardib USA poole teele rekordilised 346 Southwestern Advantage programmis osalevat Eesti tudengit, et siin ukselt uksele hariduslikke raamatuid müüa ning õpinguteks raha koguda. 

 

Kui eelmisel suvel võttis Southwestern Advantage programmist osa kokku 324 tudengit Eestist, siis sel korral paneb ennast proovile juba 346 hakkajat noort. «Esimest korda sõidab müügitööd

tegema kokku 182 tudengit ning tegutsetakse kokku 21 osariigis Alaskalt kuni Florida ja Californiani välja,» selgitas Southwestern Advantage Eesti esindaja Erki Kukk. «Eestlaste kaasabil sõidavad müügitööd tegema ka tudengid Lätist, Leedust, Poolast ja Slovakkiast. Kõiki kokku on ligi 620. Seni on aga siiski just Eesti tudengid olnud kõige arvukamad ja edukamad ning järjest mitmel aastal koju toonud ka auhinnad parimate tulemuste eest,» lisas Kukk.

 

Eestlaste edukust müügitööl tõestab ka fakt, et eestlaste osalus kogu Southwestern Advantage ettevõttest on juba ligi kümme protsenti. 19-st tütarfirmast koosnevat rahvusvahelist ettevõtet, mille möödunud aasta kogukäive ületas 200 miljonit dollarit, omavad ainult inimesed, kes seal ka samal ajal töötavad.

 

Tudengid stardivad USA poole teele mai lõpus, et kohe juuni alguses koguneda ettevõtte peakontorisse Nashville’is, kus toimub mitu päeva kestev viimane koolitus. Seejärel jagunevad müüjad gruppidesse ja liiguvad laiali erinevatesse osariikidesse. «Lisaks 21 erinevale osariigile on meie inimesed tegelikult tegutsemas ka Kanadas, kus tudengid on juba kohal ning aktiivne müügitöö käib,» sõnas Kukk. «Loodetavasti tuleb ka see aasta edukas ning suudame lüüa eelmise suve parima tulemuse, mille tegi lätlanna, kes suvega müüs peredele 212 492 dollari eest raamatuid. Kindlasti oli meile ka heaks harjutuseks just toimunud Kevadkoputuse kampaania, mille raames kogusid tudengid SOS Lastekülale kokku üle 54 000 euro,» rääkis Southwestern Advantage Eesti esindaja.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo