Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Korraldame juunikuus suvelaagri põhisuunaga eri rahvustest lastele ja noortele vanuses 10-16. Laagri nimi on Filmikeelelaager, kuna laagris räägitakse kolme keelt: eesti, inglise ning filmikeelt.

 

Laager toimub kaunis Rannapungerja Noortelaagris 17.-22. juunil ning programm on põnev. Peale praktilise filmitegemise saavad laagrilised tundma õppida filmimaailma telgitaguseid, kogeda seda, kuidas sünnivad eri žanrid filmis ja ka seda, kuidas filmi veidi teadlikumalt vaadata. Seega on igal laagripäeval oma teema ning laagrilisi õpetavad ehtsad professionaalid. Näiteks viivad komöödiapäeva läbi Eestis armastatud näitlejad Haide Männamäe ja Toomas Tross, õudus- ja seiklusfilmi päeval aga on põhiõpetajaks Kaire Russ, kes on Eesti Lavavõitlusliidu juhatuse liige ja lavastaja. Üldist filmiõpet, filmiõhtuid ja montaaži õpetavad monteerija ja Balti Filmi-ja Meediakooli õppejõud Madli Lääne-Metsalu ja režissöör/produtsent Liina Särkinen, kellel on väga pikk kogemus just lastega töötamisel.

 

Lisaks filmiteemale ei puudu muidugi ka kõik need toredad elemendid, mis ühe suvelaagri juurde käivad - sportmängud ja võistlused, disko, ujumine (kui ilm lubab), aaretejaht ja laagrilõke.

 

Laagris on 44 kohta ning juhul, kui on õpetajaid/lapsevanemaid, kes sooviksid kaasa lüüa, siis saame mõned kohad neile ka tasuta pakkuda, eeldades, et laste kohad on täis.

 

Laagri maksumus on 160 EUR/laps ja see sisaldab kogu programmi, 3 söögikorda pluss vaheooted iga päev ja majutust armsas laagrikompleksis. Lõpus saavad laagrilised kaasa ka filmiklipid, mis nende käe all laagri jooksul filmitud.

 

Registreerimine veebis  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ning rohkem infot hakkab kogunema ka meie facebooki lehele Suvesellide Laagrid.

 

Kuna korraldame juba kolmandat aastat välis-eesti lastele suvelaagrit, mis toimub augustis, tekkis mõte luua veel üks põnev formaat, mis nii eesti kui ka välismaa lastele võiks huvi pakkuda. 

 

Loodan, et see laager pakub Teie kooli lastele huvi ja jään põnevusega tagasisidet ootama.

 

Tervitades,

 

Liina Särkinen

56457708

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo