Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Möödunud suvel USA Eesti gaidide ja skautide malevate suvelaagris "Elupuu" (Järvemetsal New Jersey osariigis) osalesid Eestist tulnud Kajakad: skaut Killu-Marie Kell, noorkotkas Romet Pazuhanitš, ngdr Miia Kraun ja kodutütar Birgit Sitska.

 

Juba aastaid on EABS Priit Parmingu juhtimisel organiseerinud treeninglaagreid Kajakatele. Eelmisel aastal oli Kaie Põhi Latterner üks neist koolitajatest, kes töötas Kajakatega. Koostöö oli haruldane ja süvenes sügav sõprus Kaie ja Kajakate vahel. Lahkudes oli soov, et saaks peatselt jälle kohtuda. See soov täitus, kui jaanuari lõpul oli Kaiel vaja Eestisse sõita. Kaie on Eesti Põhja-Florida aukonsuli kandidaat, ja seetõttu oli tal intervjuu Eestis välisministeeriumis. 

 

Kajakad olid kohe nõus nii Mõnistest kui ka Viljandist Tallinnasse tulema. Nii said kolm Kajakat Kaiega kokku (Romet, Killu ja Birgit - kahjuks Miia oli reisil). Käisid ilusal lõunasöögil ja meenutasid aegu Järvemetsal. Romet tõi igale tüdrukule ilusa roosi, mille kõik koju viisid! Lisatud on pilt, kus nauditakse maitsvat einet, sõprust ja ilusat vaadet Estonia teatrile!

 

Kaiel oli suur rõõm Kajakatega ja paljude armsate sugulastega ja sõpradega sel lühikesel reisil koos olla ja üksteist kõvasti kallistada! Ootame Kajakaid külla järgmisel suvel.

 

Urve Põhi

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo