Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Iga eestlane võib aidata kindlustada Eesti Vabariigi tulevikku kolme telefonikõnega. Lööge kaasa, et Eesti juubeliaastal 100 USA kongressi liiget astuvad “House Baltic Caucus”‘i (HBC), mis on alamkojas ja “Senate Baltic Freedom Caucus’i” USA Senatis liikmeteks.

 

Need kaks ametlikku organisatsiooni on esikohal nii Eesti, Läti ja Leedu huvide tundmises kui ka poliitiliselt nende kaitsmises. 

 

Oma esindajat saab igaüks telefoni teel kätte kui helistada alamkoja üldnumbrile, 202-224-3121 ja paluda ühendust. Teeme seda ja teeme kohe. Senaatorite telefoninumbreid, e-posti ja tavalise posti aadresse saab otse kätte internetis aadressilt: www.senate.gov/general/contact_information.

 

HBC’s on praegu 73 liiget; liikmeid on mõlemast parteist. Kas Teie valitud esindaja kuulub sinna? Kas Teie esindaja on valmis toetama Eestit, Lätit ja Leedut kui Venemaa neid ähvardab?

 

Californiast on kõige rohkem liikmeid – 17. New Yorgist on 7. Texasest on 5. Pennsylvaniast ja Virginiast on 3. Marylandist on ainult üks. Nimekirja näeb http://housebalticcaucus.webs.com.

 

“Senate Baltic Freedom Caucus’is” on ainult seitse (7) liiget. Seda olukorda saaksime igaüks parandada ühe telefonikõnega. 

 

Rohkem informatsiooni leiate ka Ühendatud Balti Komitee (JBANC) veebilehelt, www. jbanc.org või nendelt telefoni teel, 301-340-1954. 

 

Kõne Kongressi liikmele ei pea keeruline olema. Võib lihtsalt öelda: 

 

“I am one of your constituents and I want you to join the Baltic Caucus. This will show American support  of democracy.”

 

Kutsun kõiki eestlasi ja nende sõpru kaasa lööma. Tervitame Eestit tugeva poliitilise toetusega.

 

Maria Pedak-Kari

28. märts 2018

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo