Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

USAlased

Washingtoni kontingent on jälle koos! Vasakult: Norm Wolfe, kindral Tiiu Kera, Rein Abel, Marju Rink-Abel, Mari-Ann Kelam, Agu Ets, Tiina Ets ja Tunne Kelam, ainus "mitte-washingtonlane" selles rühmas vabariigi juubelivastuvõtul Eesti Rahva Muuseumis Tartus 24. veebruaril 2018. Foto ja tekst: Tiina Ets

 

Paljud Ameerika eestlased sõitsid Eesti 100. sünnipäevaks kodumaale, et osaleda koha peal juubelipidustustel. Ja kuigi presidendi vastuvõtul oli traditsiooniliselt vähe väliseestlasi, olid toreda erandina kutse saanud ERKÜ ja ÜEKN esimees Marju Rink-Abel, erukindral Tiiu Kera ning Agu ja Tiina Ets.

 

IMG 1994

Marju Rink-Abelil (fotol Tallinna vanalinnas) olid muuhulgas kohtumised ka Kultuuriministeeriumis ning Riigikogus, et arutada korralduslikke küsimusi seoses mai alguses Tallinnas toimuva ÜEKN aastakoosolekuga, mille arutluspaneelides on oodatud osalema kõik huvilised. Tekst ja foto: Kärt Ulman /VES

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo