Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

image002

Fotod: Kadri Jacobsen

 

Kadri Jacobsen Oregonist saatis hiljuti ERKÜle palve:

“Minu 8-aastane tütar Annika on gaidide grupis Eugene, Oregonis. 3. veebruaril tähistavad gaidid Oregonis World Thinking Day’d ning selle raames esindavad erinevad rühmad erinevaid riike.

 

Minu tütre rühm esindab Eestit. Oma väljapanekus räägivad nad Eesti Vabariigi sünnipäevast, Lottest ja Eesti huntidest. Lugesin teie infolehest, et ERKÜ toetab EV100 tähistamist. Tüdrukud on ostnud värvilised paberid ja muu vajaliku Eesti lippude valmistamiseks. Samuti tellisid nad peenleiba, et külalistele oleks mida pakkuda. Kahjuks pole neil piisavalt raha, et kaunistada oma väljapanekut. Oleks tore kui neil oleks siniseid, musti ja valgeid õhupalle ning muid kaunistusi, mis nende väljapanekule tähelepanu lisaks. Kas teil oleks nende projekti võimalik toetada?”

 

image001

 

ERKÜ otsustas toetada, ja pärast üritust kirjutas Kadri Jacobsen uuesti: “Meil oli tore üritus laupäeval ja 300 lapse ringis astus meie väljapaneku juurest läbi. Jagasime infomaterjale Eesti kohta ja pakkusime peenleiba. Võtame oma väljapaneku kaasa 24. veebruaril ka Portlandi vabariigi aastapäeva pidustustele…. Meil oli üks vahva päev ning nüüd tüdrukud soovivad raha säästa, et mõne aasta pärast juba oma silmaga Eestimaad näha.”

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo