Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Hille Tänavsuu Vähiravifond “Kingitud elu” soovib kinkida sel juubeliaastal sajale Eesti vähihaigele võimaluse elada kauem täisväärtuslikku elu oma lähedaste keskel või koguni võimaluse terveneda. Selleks kutsub fond kõiki Põhja-Ameerika eestlasi üles toetama abivajajate võitlust raske haigusega.

 

Washingtoni Eesti Selts korraldab 17. veebruaril Arlingtonis Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud galaürituse, kus esinevad Mart Sander koos orkestriga ning Andrus Vaarik alias Ivan Orav. Üritusel kogutakse annetusi Vähiravifondi “Kingitud elu” ning kohapeal toimub ka heategevuslik oksjon. Kohal on vähiravifondi asutaja Toivo Tänavsuu.

 

21. veebruaril annab Andrus Vaarik Ivan Orava etenduse New Yorgi Eesti Majas ja sealgi on võimalik annetada vähiravifondi “Kingitud elu” toetuseks.

Vähiravifond “Kingitud elu” sai alguse 2014. aastal inspireerituna ajakirjanik Hille Tänavsuu võitlusest vähiga. Tänaseks on see kasvanud Eesti üheks suurimaks heategevusfondiks. Fondi eesmärk on toetada vähihaigeid, kelle ravi ei rahasta Eesti Haigekassa. Nelja aasta jooksul on fondist abi saanud rohkem kui 200 eestimaalast vanuses 5-83 ning fond on Eestist annetustena kokku kogunud üle 3 miljoni euro.

 

Näiteks oktoobris 2017 kogus vähiravifond ühe ööpäevaga kokku 200 000 eurot, et võimaldada 7-aastasele tüdrukule Annabelile hädavajalik neuroblastoomiravi Tallinna Lastehaiglas.

 

“Kingitud elu” rahastab moodsat vähiravi, kinkides abivajajatele seeläbi lootuse, veel ühe õlekõrre, võimaluse proovida parimat vähiravi ja elada kauem või koguni terveneda. “Ehkki meie põhiline eesmärk on ravida haigeid, ravime me oma tegevusega ka Eesti ühiskonda, propageerides heategevust kui elustiili. Kutsun kõik Põhja-Ameerika eestlasi üles toetama omade võitlust raske haigusega,” ütleb fondi asutaja Toivo Tänavsuu.

 

Tänavsuu on käinud varem kahel korral Põhja-Ameerikas fondi tutvustamas ja annetusi kogumas, külastades muuhulgas New Yorki, Floridat, Seattle’it, San Franciscot, Los Angelest, Chicagot ja Torontot.

 

Vähiravifondi tegevuse kohta leiab rohkesti lisainfot nii eesti kui ka inglise keeles veebiaadressilt www.kingitudelu.ee

 

Kuidas annetada vähiravifondi “Kingitud elu”?

 

* Põhja-Ameerikas saab annetada Washingtoni Eesti Seltsi kaudu, kellel on maksuvaba staatus 501(c)(3): Washington Estonian Society 5320 Waldo Drive Alexandria VA 22315 Märksõna “Kingitud Elu”

 

* Eestist annetades leiab fondi rekvisiidid www.kingitudelu.ee/annetajale

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo