Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

2017 BES joulupidu 4

Bostoni Eesti Kooli õpilased laulavad jõulukirikus jõululaule. Vasakult: Amelia Talluri, Tristan Brecht, Tarmo Tari, Norah Kaps, Isabella Branzetti, Miira Engelhardt, Theodor Brecht, Enrik Attemann ja Hendrik Branzetti.

 

16. detsembril oli mind kutsutud Bostoni Eesti Seltsi jõulupeole, sest kuuldavasti olevat seal tublid lapsed, kes kõik salme ja laule ja pillimängu õppinud ning tahaksid neid mullegi esitada.

 

Eriti toonitati kutsel, et sellel aastal on esimest korda moodustunud grupp vanemaid lapsi õpetaja Jeffers Engelhardt’i juhendamisel, kes (lisaks lauludele) on selgeks saanud ka kandlemängu algtõed ning kokkumäng pidavat laabuma juba üsna sujuvalt.

 

2017 BES joulupidu 3

Bostoni Eesti Kooli kandlimängijad, vasakult: Miira Engelhardt, Norah Kaps, Isabella Branzetti, Amelia Talluri, taga õpetaja Jeffers Engelhardt ja Hendrik Branzetti.

 

Läbi lume sahiseva jõudsin kohale ettemääratud ajaks ja tõsi mis tõsi, eesti lapsi jagus selles vaikses ilmanurgas oma paarikümne ligi. Oli põlvepikkuseid ja oli ka neid, kes mulle ülevalt alla vaatasid (kuigi ma oma kasvu üle eriti ei kurda).

 

2017 BES joulupidu 2

Bostoni Eesti Kooli õpilased esinevad jõuluvanale ja teised lapsed loodavad jõulutaadilt kingitusi saada.

 

Vadistamist ja pillilugusid ning salme jagus terveks kotitäieks. Anti patsu ja tehti pai, mõni ronis ka põlve peale istuma. Toredad lapsed, toredad issid ja emmed, tore rahvas! Hoidke keelt ja hoidke kombeid! Järgmiseks aastaks kutsuti jälle. Tulen.

 

Jõuluvana

 

 

 

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo