Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

jarvid

Fotol Järvide pere, sünnipäevalaps taga vasakul.

 

30. detsembril tähistas Floridas oma 55. sünnipäeva dirigent Paavo Järvi. Sünnipäevapeo korraldaja oli Järvide perekonnasõber Paul Vesterstein, peole tuli üle 40 inimese.

 

Oma tervituskõnes nimetas juubilari isa maestro Neeme Järvi poega "maailmameheks", kes on juhatanud orkestreid üle terve maailma: Malmös, Stockholmis, Cincinnatis, Bremenis, Frankfurtis, Pariisis ja Pärnus. Lisaks sellele on ta esinenud paljude sümfooniaorkestrite külalisdirigendina.

 

Praegu juhatab Paavo Järvi Tokyo NHK orkestrit Jaapanis, kus hiljuti tema lepingut veel kolmeks aastaks pikendati. Käesoleva aasta mais valis Sveitsi Zürichi Tonhalle Sümfoonia Paavo Järvi viieks aastaks oma peamiseks dirigendiks.

 

Florida eestlaspere poolt soovime juubilarile palju õnne ja edu tuleviku tegevuseks!

 

Heiki Parts

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo