Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

20171218 132532 1

Eesti Arhiiv Ühendriikides ei ole ainult ametlik organisatsioon, vaid ka suur ja sõbralik pere. Nii tähistasime jõulupühi traditsioonilise “pot-luck” lõunasöögiga nagu igal aastal. Avapalve luges arhiivi asepresident praost Thomas Vaga.

 

Küünlasäras pidulaual olid aukohal hapukapsad, skumbria, rosolje ning muidugi Lakewoodi Eesti Maja meisterkokkade poolt valmistatud verivorstid. Koos lauldi jõululaule ning loeti ette arhiivile saabunud kaarte ning tervitussõnumeid. Hubase meeleolu lõi suurel teleriekraanil “küdev” kamin Youtube vahendusel.

 

Digitaalajastuga kaasas käies on arhiivil nüüd ka oma Instagrami leht, palun jälgige me tegemisi nime “eestiarhiiv” kaudu.

 

Suur tänu kõigile arhiivi vabatahtlikele ning muidugi annetajatele, ilma kelle panuseta me töö ei oleks võimalik. (Annetusi saab teha aasta läbi PayPal kaudu me kodulehel www.eaus.org).

 

Tekst ja foto

Ave Maria Blithe

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo