Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

DSC 1867

Lapsed kingipakki lunastamas. Fotod: Tiina D’Souza

 

Atlanta eesti kogukonna viimastest uudistest on liigagi pikk aeg möödas, kuid see ei tähenda, et me ei tegutse! Atlanta Eesti Kultuuriseltsi eestvedamisel kutsume kogukonna liikmed kokku tähtpäevi tähistama mõned korrad aastas ja liikmete omal initsiatiivil kohtume väiksematel koosviibimistel nagu filmivaatamisõhtu, piknik või näiteks kellegi kodus jaanipäeval.

 

Aukonsul Aadu Allpere eestvedamisel üritame suhteid arendada kohaliku leedu kogukonnaga ja loodetavasti saab uuel aastal nendega nii mõnigi üritus koos korraldatud.

 

DSC 1752

Aadu Allpere toitu serveerimas

 

Jõulupidu on meil traditsioon. Lapsed esinevad etteastega, jõuluvana jagab  ingipakke ja külalised laulavad suures ringis (jaa-jaa, paneme ka mitte-eestlased laulma!). Sel aastal viskas ilmataat meile peo ajaks tõsise vembu: Atlantas sadas lumi maha! Pea iga kohalik eestlane üritas lumisest lummusest võtta mis annab ja rõõmustas, aga lumevangi jäi nii korraldajaid kui peokülalisi. Aga pidu sai peetud ja oli tore nagu alati! Tänusõnad meie aukonsulile, hr. Aadu Allperele ja Atlanta Eesti Kultuuriseltsi presidendile, pr. Kristi Vuht-Allperele, kes taas kord oma kodu uksed meie suurele seltskonnale avasid ja pidu ette valmistasid, sel ajal kui teised meeskonna liikmed lume sulamist ootasid! Tänusõnad ka kõigile teistele organiseerijatele ja ka külalistele, kes ilma trotsides peole tulid!

 

DSC 1753 1
Tonyle maitseb rukkileib!

 

Jätkuvalt toimetab Atlanta Eesti Kool. Sel õppeaastal õpetatakse koolijütse uut ja vahvat moodi, kaasates õpetamisse nii lapsed kui ka lap sevanemad. Väga huvitav on jälgida uue meetodi mõju – tundub, et kõik osalejad on hingega tegevuse juures!

 

 DSC 1845 1

 

Selleaastased pühadetervitused on õige hilinenud, kuid parem hilja kui mitte kunagi! Soovime kõike kaunist alanud aastal kõigile ajalehe lugejaile, samuti teie sugulastele ja sõpradele nii Eestis kui Ameerikas! Olgu teil tervist, edu, tähendusrikast aega lähedaste ja sõpradega, ja rõõmu ka teile tundmata eestlaste toimetamistest!

 

Tiina D’Souza

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo