Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Joulu chi 1

Chicago Eesti Maja ja meie kohalik Eesti Kool tähistasid traditsioonilist jõulupidu 17. detsembril 2017. Osavõtjaid oli kokku kogunenud 200 ümber. Meie koolis on praegu umbes 50 õpilast. Ilm oli sobiv – polnud vihma ega lund.

 

Jõulupuu avas Eesti Maja president Eero Pikat, kes samuti juhatas laste laulukoori. Koolinoored esinesid mitmete jõululauludega. Selleks puhuks oli Eesti Maja saal äärmiselt maitsekalt jõuludeks dekoreeritud. Ärevus tõusis, seni kuni avastati, et jõuluvana oli kohale ilmunud. Jõuluvana teatas, et kõik lapsed olid olnud head ja kõik said kingituse.

 

joulu chi 3

 

Järgnes meeldiv koosviibimine ja suurepärane jõululõunasöök, kust ei puudunud seapraad, verivorstid ja omavalmistatud tordid.

Eesti Maja Jõulupuu andis  kõigile väga üleva jõulueelse meeleolu ja toredad mälestused.

 

joulu chi 5

 

Imre Pagi

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo