Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Lõuna Florida Eesti Seltsi iga-aastane jõulupidu toimus 10. detsembril Atlantis Country Club'i ruumides.

Osavõtjaid oli kokku kogunenud 70 ümber, nende hulgas ka ligi paar tosinat last. Uus esimees Kurmet Hõim tervitas koosviibijaid ja andis edasi ka jõulumõtteid andestamisest ja üksteisest arusaamisest.

 

Noor külaline, kuuenda klassi õpilane Chloe Barreto-Massad, kandis ladusalt ette kaks klaveripala ja saatis ka Helina Hõimu, kes hoogsalt esines lauluga ''Rockin' around the Cristmas Tree'' ja hiljem ka hip-hop tantsuga.

 

Ase-esimees Veljo Kurik andis ülevaate EV 100 seoses toimuvatest üritustest. Esimene oleks Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri vastuvõtt, mis on planeerimisel 28. jaanuariks, eelnevalt orkestri kontserdile päev hiljem West Palm Beach Kravis Centeris. Aastapäevaaktus toimuks piduliku õhtusöögi ning tantsuga 3. märtsil West Palm Beachi Marriott hotellis, kuhu on palutud kõneleja EV Peakonsulaadist, Kodu-Eesti tuntud esineja Mihkel Raud ja teisi.

 

Publiku jõululaulud tõid kohale ka kingikotiga jõuluvana, keda tublilt kehastas Eestist külalisena siin viibiv Marek Tsernjavski.

 

Teadustaja Heiki Parts tuletas kuulajatele meelde, et samal päeval pühitseb oma 104. sünnipäeva seltsi vanim liige proua Leida Shea. Kuna juubilar ise ei olnud kohal, andis selts õnnitluskaardi üle tema tütrele Maire Allikule.

 

Heiki Parts

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo