Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kes sündis? Jaak Arthur Zeizel

 

Millal ja kus sündis? 2. augustil 2017 Washington D.C.s

 

Kellele sündis? Maire Soosaar Zeizel (Mamma) ja Mark Arthur Zeizel (Papa)

 

Vanavanemad: Keto Soosaar (Taat) ja Anu Jõe (Anumemm) Torontos ning Joan Zeizel (Nana) ja Arthur Zeizel (Grandad) Bethesda, Marylandis.

 

Kuidas laps endale nime sai? Räägib ema Maire: „Meile mõlemale meeldib see nimi ning Jaak Juhansoo oli minu isa ja ema (kadunud Reet Juhkam Soosaare) kõige parem sõber.”

 

Hetkel meeldib Jaagule oma jalgu haarata, muusikat kuulata ja Mammaga tantsida. Ja ta juba kimab ringi, ei taha enam sugugi paigal istuda.

 

P.S. 2017. aasta 1. Jaanuari seisuga oli eesnimi Jaak 1951 poisil ja mehel Eestis. Vanim Jaak on vanuserühmas 85+ ja noorim vanuses 0-4 ning kõige populaarsem on eesnimi Jaak Viljandi maakonnas, kust ka siinse väikse Jaagu vana-vanaisa on pärit! Arthuri nimelisi on Eestis 236 ja kirjapildiga Artur 3429 poissi ja meest. (Allikas: Eesti Statistika www.stat.ee/public/apps/nimed/)

 

Kui olete hiljuti abiellunud või saanud lapse ja soovite seda rõõmu laiali pillutatud kaasmaalastega jagada, andke teada oma soovist nende rubriikide koostajale Riinale ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ), kes paneb kokku teie loo.

 

Riina Kindlam

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo