Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

417147h147dt27

Eesti päritolu ärimees ja investor Steve Jurvetson lahkus väidetavalt seoses süüdistustega seksuaalses ahistamises enda poolt asutatud ettevõttest Draper Fisher Jurvetson (DFJ).

 

DFJ teatas Jurvetsoni otsusest 13. novembril aktsionäridele saadetud kirjas, vahendas väljaanne Recode.

 

"Steve Jurvetson lahkub alates tänasest poolte kokkuleppel DFJ-ist. DFJ kultuur on olnud ja on ka edaspidi rajatud väärtustele ja aususele kõigis meie tegevustes. Me oleme keskendunud nii oma portfoolios olevate ettevõtete edule kui ka ettevõtte pikaajalisele visioonile ning jätkame tegutsemist kõrgeimatest professionaalsetest standarditest lähtudes," seisis DFJ-i teates.

 

DFJ kõneisiku Carol Wentworth’i sõnul palkas DFJ advokaadibüroo suvel kohe pärast seda, kui nendeni jõudsid süüdistused Jurvetsoni kohta. "Suve alguses saime teada kahtlustest ühe meie partneri Steve Jurvetsoni osas. Me alustasime kohe iseseisvat uurimist, mis käib siiani," kommenteeris ta.

 

Jurvetson kommenteeris sotsiaalmeedias, miks ta firmast lahkus ning lükkas tagasi seksuaalset ahistamist puudutavad süüdistused.

 

"On hämmastav, kui kiiresti ühe uudistetsükli jooksul teevad inimesed järelduse, et kuna ma lahkusin firmast DFJ, on täiesti väärad väited seksuaalsest ärakasutamisest ja ahistamisest tööpostil usaldusväärsed. Las ma olen täiesti aus: need väited pole tõesed," kirjutas Jurvetson Facebookis.

 

Jurvetsoni hinnangul on meedias levivad pealkirjad kokkusattumus eeldustega, et tema lahkumine on seotud DFJ sisejuurdluse tulemustega. "Need süüdistused said alguse kuulujuttudest, mitte kaebusest," selgitas mees.

 

Jurvetsoni väitel lahkus ta firmas inimestevaheliste suhete tõttu.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo