Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 7905

Laupäeva, 14. oktoobri hommikul kell 10 oli New Yorgi Eesti Majas palju uusi inimesi, ameeriklasi, kes uudistasid maja arhitektuuri ja tundsid huvi maja ajaloo vastu. Igas ruumis mängis Eesti muusika, sinises saalis oli üles pandud fotonäitus ja allkorrusel mängis ajalooline film.

 

Uudishimulikud ameeriklased olid positiivselt üllatunud ja tahtsid kindlasti osaleda majas toimuval ringkäigul, mis hakkas kell 12. Tuure tulid läbi viima NYHS juhatuse liikmed Dr. Toomas Sõrra ja Carl Skonberg, Carl oli palju tööd teinud ja Eesti maja ajaloo kirja pannud (loe 10. lk). Amest Foods jaotas külalistele tasuta Eesti rukkileiba.

 

Kokku külastas Eesti Māja laupäeval ja pühapäeval üle 900 inimese. Palju oli samas rajoonis elavaid inimesi, kes on alati huvi tundnud maja vastu. Loodetavasti toob see Eesti majale juurde ka rohkem toetavliikmeid.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo