Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Emakeele Selts on korraldanud keelepäevi alates 1961. aastast. 1989. aastast toimuvad keelepäevad ka välismaal ning oleme neid korraldanud koos Haridus ja Teadusministeeriumiga.

 

Keelepäevad oleksid mõeldamatud koostööta väliseesti kogukondade, Eesti Vabariigi diplomaatiliste esinduste, välismaiste kõrgkoolide ning innukate üksikinimeste abita. Et aeg, olud ning inimesed, kellele keelepäevade üritused on suunatud, on muutunud, siis vajame infot selle kohta, missuguseid ootusi nendega seostatakse ja missuguseid korralduslahendusi eelistatakse. Kui olete huvitatud teie juures korraldatavast keeleüritusest, täitke palun küsitlusvorm http://bit.ly/2gvdQJW

 

Ootame hästi läbi mõeldud vastuseid, mille alusel saame oma piiratud võimalusi kõige tõhusamalt kasutades planeerida keele- ja kultuuripäevi juba järgmiseks, 2018. aastaks (sõltuvalt kulutuste suurusest saame korraldada 5—7 väliskeelepäeva aastas).

 

Info Emakeele Seltsi seni korraldatud väliskeelepäevade kohta on leitav aadressil http://www.emakeeleselts.ee/yritused.htm#VÄLISKEELEPÄEVAD_

 

Vastuseid ootame 15. Novembriks 2017.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo