Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 8559e

Pildil on Eesti Skautide- ja Gaidide Maleva USA-s suvelaagri "ELUPUU" pere 12. augustil 2017. Foto: Rein Linask

 

12. augustil avati Järvemetsa, NJ, laagrialal USA Eesti Gaidide ja Skautide Malevate „Elupuu“.

 

Laagri komandant Teele Jõgi käsul marssis 109-liikmeline laagripere lipuväljakule. Tänavu on laagri juhid ngdr Linda Kangro ja nskm Silver Laur. Elupuu laagris pannakse rõhku loodusele ja selle hoidmisele, aga ka juurtele: mitmes mõttes meie oma juurtele, mis ulatuvad esivanemate maale Eestisse.

 

Avamisel pidas palvuse praost skm Thomas Vaga. Kohapeal tervitasid ESGSSL esimees skm Mati Kobin, Eesti Skautide Liidu peaskaut skm Rein Linask ja tänavune Kajaka salk. Kirjalikud tervitused saatsid välis-Eesti Gaidide peagaid gdr. Ingrid Kütt ja gdr Hilja Kuutmaa. Laagrite juhid Linda ja Silver tutvustasid laagri juhtkonda, mille liikmed mõlemal poolel on nooremast põlvkonnast. See tagab USAs eesti gaidluse ja skautluse jätkusuutlikkuse!

 

Noored tõttasid pärast avamist oma all-laagritesse, et alustada tegevust ja rõõmuderikast nädalat Järvemetsa mändide all.

 

gdr Tiina Ets

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo