Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

20170804 213740

Foto ja tekst: Carl Skonberg

 

NY EÜS kohtus 4. augustil Lakewood Eesti Majas ja ametlikult võeti vastu 10 noorliiget. Uued noorliikmed: Aksel Põldmäe, Alex Hay, Andrus Maandi, Braien Otsla, Carl-Erik Skonberg, Cedrik Moore, Erik Must, Karl-Mark Kumm, Magnus Skonberg ja Stefan Skonberg.

 

Noorliikmed õppisid EÜSi ajaloost, osalesid ja õppisid varajasi traditsioone, laulsid ja ning nautisid lõbusat õhtut oma uute seltsivendadega NY-st, NJ-st, CT-ist, Illinoisist, Kanadast ja Eestist. Agu Ets oli õhtuse tseremoonia ja induktsiooni meister - aitasid Tartu EÜSi seltsivennad Ivo Posti, Jürgen Jõgeva, Karli Kütaru ja Tenno Toomistu.

 

Ürituse korraldasid esimees Carl Skonberg ja laekur Kaarel Laev. NY EÜS juhtkond tänab liikmeid ja eelkõige Heinrich Tootsi toetuse eest. Samuti täname Helica DeShaw’d, Erik Musta ja Lakewoodi Eesti Maja. 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo