Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Juulikuu lõpu paiku tuli siin ümbruses umbes 6 tolli vihma. Kõik see vesi pidi Eesti Maja juures asuvast Des Plaines’I jõest alla voolama ja tulemuseks oligi üleujutus. Õnneks jäi Eesti Majas elekter alles.

 

Pumbad tulid sisse lülitada ja liivakotid keldri akende ümber panna. Tänu Eesti Maja majahoidjate ja teiste isikute suurele panusele suudeti suurem kahju ära hoida. Suurema kahju sai aga majahoidja maja, kus vesi oli 2 jala kõrgune põrandast.

 

Seal on tarvis suuremat ümberehitustööd, sest vettinud lauad ja kipsplaadid pole enam kasutamiskõlbulikud.

 

Praegu on olnud Eesti Maja tegevuses suvevaheaeg, nii et otsene eestlaste tegevus pole olnud häiritud. Korraldatud on korrastustalgusid ja peatselt algab seal lastelaager. Korraline tegevus algab 10. septembril. Muidugi on ujutuse tõttu kulud suured. Selletõttu on Eesti Maja sõprade toetused alati teretulnud. Kuid tegevus läheb edasi, tänu meie energilisele liikmeskonnale!

 

Imre Pagi

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo