Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

lep logo jpeg 1

Lääneranniku Eesti Päevade (LEP) üldkoosolekul ning viimasel juhatuse koosolekul võeti vastu otsus muuta LEP piletirežiimi nii, et nüüd on võimalik tellida eraldi üritustele pileteid.

 

Kuid nagu kinnitas LEP esimees Uve Sillat, on siiski kasulikum tellida passid, millega pääseb mitmele üritusele ühe hinna eest.

 

“Andsime alla,” ütles naerdes Sillat. “Paljud tahtsid tulla ainult ühele üritusele ja noh, tegime, mida rahvas nõudis, aga see tähendab, et neil enam vabandust ei ole mitte tulla,” ütles esimees.

 

Soovitatav on siiski osta kas VIP pass, millega saab igale üritusele sisse või siis Folk Pass, millega saab igale poole, välja arvatud avapidu ja ball. Uve Sillat kinnitas, et passid on ikka kõige paremad valikud, sest “paned passi kaela ja saad liikuda vabalt igal pool.”

 

XXXIII Lääneranniku Eesti Päevad toimuvad 31. augustist 4. septembrini UCLA ülikooli konverentsikeskuses. Oodatud külaliste seas on peaminister Jüri Ratas, kusjuures esmakordselt külastab praegune peaminister läänerannikut ja muidugi LEP-i. Laulupeole on tulemas Eesti segakoorid Tartu Džasskoor ja Pärnu Endla, tantsumuusikat pakuvad Ivo Linna, Antti Kammiste ja ansambel Boogie Company.

 

Täiendatud piletite informatsioon ja kogu LEP info www.LALEP2017.com .

 

Edgar Kaskla

LEP pressiesindaja,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo