Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Loomisel on San Francisco Eesti koor Kas Sa oled käinud laulupeol pealtvaatajana, endal südames unistus laulukaare all 30 000-pealise massiga koos “Mu isamaa on minu arm” ja “Ta lendab mesipuu poole” laulda?

 

Kui nii, siis nüüd on Sul võimalus liituda entusiastliku grupiga, kes soovib sõita 2019. a laulupeole, et koos tähistada selle suurepärase traditsiooni 150. aastapäeva!

Loomisel on Bay Area segakoor, mille üks eesmärke on osaleda 5.–7. juulil 2019. a. Tallinnas toimuval XXVII üldlaulupeol. Koori juhataja on Baltic Choral Music Foundationi president Brigitte Doss-Johnson.

 

Kui huvi ilmutavad vähemalt 15 inimest, võime kooriga algust teha. Brigitte on valmis organiseerima igal nädalal Santa Claras toimuvaid proove. Koori liikmed peavad olema vähemalt kaheksa aastat vanad ning leidma aega nii eraldi kui koos harjutamiseks. Meie esialgne eesmärk on osaleda üldlaulupeo konkursil ning selle edukal läbimisel sõita 2019. a laulupeole.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo