Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

18620892 1894403510832439 992743554391076548 o

Ameerika Ühendriikidest käisid president Kersti Kaljulaidil külas Kersti Oja Kringlie koos perekonna ja lapselapsega, kes sai samuti nimeks Ameerikas mitte just kõige levinuma Kersti.

 

Kersti Oja Kringlie vanemad põgenesid okupatsiooni eest USAsse, esimest korda õnnestus Kerstil  vanemate vaba kodumaad külastada 1996. aastal. Noorim Kersti on Eestis esimest korda, vanaema Kersti juba neljandat. Seekord jäi külalistele silma, et Eestis on hakatud senisest veel rohkem ehitama.

 

2017. aasta 1. Jaanuari seisuga on Statistikaameti kohaselt nimi Kersti 2729 naisel, kuid vaevalt, et selle arvu sisse mahuvad ka need välismaal sündinud-elavad Kerstid, kes on nime saanud kaugel Eestimaal sündinud esivanemate järgi.

 

Kauaks ei saa perekond USA Kerstisid Eestisse kahjuks jääda, sest noorema põlvkonna alpakafarm tahab hoolitsust.

 

VES/presidendi facebooki leht

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo