Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Spordiliit USA-s eesotsas Andrus Ers’iga korraldas laupäeval 9. oktoobril 2010 külaskäigu New York Red Bulls jalgpallimängule eesmärgiga toetada Joel Lindperet, Eesti jalgpallurit, kes on silmapaistvalt  oma  meeskonda esindanud käesoleva aasta programmis.

Kuigi mängu lõpptulemus oli 0-0, oli mäng väga huvitav ja kogu publik jäi rahule.

Oli oodata, et tuleb kohalike eestlasi Joel'i toetama, aga et kohale tuli umbes 100 eestlast, mõned nii kaugelt kui Connecticutist, New Yorgi osariigi põhjaosast ja ka Baltimorest, oli tõesti meeldiv üllatus nii Spordiliidule kui ka Joelile.

Joel sai kokku eesti fännidega pärast mängu. Spordiliidu poolt tervitas teda Andrus Ers ja NY Eesti Haridusseltsi poolt andis dr. Toomas Sõrra talle üle "Estonian Hero" T-särgi, mille Joel kohe selga pani.

Samas lauldi Joelile "Ta elagu", kuna tal oli neli päeva varem sünnipäev.

Järgnes pildistamine ja autogrammide osa. Joel Lindpere tänas kokkutulijaid, öeldes, et ta ei oodanudki, et nii palju eestlasi siin kohal oleks. “Meie, eestlased, peame ikkagi kokku hoidma, "kinnitas Lindpere.

Toomas Sõrra

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo