Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

vilmsJaak Vilms tähistas oma 80. sünnipäeva 30. jaanuaril  Bostonis. Tema pojad, Andres ja Thomas, korraldasid talle juubelipidustuse Bostoni Hampshire Majas.


Koos Jaaguga tähistasid abikaasa Liia Vilms, kes on temaga abielus olnud 55 aastat, poegade abikaasad Michelle ja Sarah, lapselapsed Jonathan ja Allison Vilms, vend Peeter Vilms, tema kadunud venna Jüri naine Kamal Vilms ja täditütred Eevi Truumees ja Mai Harrison koos teiste pereliikmetega ja sõpradega.


Nädalavahetuse pidustused algasid reede õhtul Andrese ja Michelle’i majas ja lõppesid pühapäeva brunch’iga, tänu Kamal Vilmsile ja tema tütar Dinaz’le ja poeg  Rohanile.


Dr. Jaak Vilms sündis Viljandis Albert ja Else Vilmsi pojana. Ta kasvas üles Seabrooke’is ja pärast kõrgkooli töötas palju aastaid matemaatikaprofessorina Colorado riiklikus ülikoolis.

 

Jaak kolis Liiaga 2010. aastal Bostoni piirkonda ja elab nüüd Chestnut Hill’is, Massachusettsis.


Andres Vilms

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo