Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

coverERKÜ poolt välja antud “Estonians in America, 1945-1995: Exiles in a Land of Promise” ilmus novembris 2016. Kõvade kaantega, rohkem kui 560-leheküljeline ingliskeelne raamat, mille toimetas Priit Vesilind, pakub informatsiooni ja fotosid eesti põgenike ning nende järeltulijate ajaloost ja tegevusest USA-s peale Eesti okupeerimist Nõukogude Liidu poolt.


Raamat on saanud positiivseid kommentaare lugejate poolt, näiteks:


“To everyone involved in this book: KUDOS TO YOU ALL!!  I received my copy very quickly last week and it's an absolutely beautiful book that I am so happy I ordered. My almost 96 year old mother, Juta Jarver, lives with us and is legally blind. It has become a nightly ritual for me to read sections of the book...It was a walk down memory lane… I just had to write to thank you for all the hard work on this book and I am hoping somebody will continue from 1995-2015? Thank you again for a wonderful treasure!”  Tiina Jarver-Ers


“It’s a terrific book. I can hardly put it down.” Inge Hirschsohn Olson


“Suur töö tehtud, suur tähtsus ajalooliselt, ja suurepärane välimus… Kui see töö algas, mõtlesin ka meie pere loo saata  – mina saabusin siia 1960. aastal okupeeritud Eestist üksinda Detroiti, vanemad saabusid siia 1949. aastal Augsburgist. Aga hakkasin mõtlema, et see pole just perekonna raamat, on palju erinevaid teid, kuidas siia jõuti.” Anne-Reet Pauga


“I received mine two days ago, and it is fascinating and wonderful!  Suur tänu!”  Tõnu Kalam


“We received it and it is a beautiful book.  Thank you for your efforts.”  Mike Sienkiewicz

                                             
“Ilus, hea kvaliteediga raamat.” Gusten Lutter


“Estonians in America, 1945-1995: Exiles in a Land of Promise” on ideaalne kingitus sõpradele või pereliikmetele! Tellige ka oma kohalikule raamatukogule, sest  see on ajalooline teatmeteos.


Mõned inimesed on küsinud, miks nende sugulaste nimed ei esine raamatus. Vastus on, et raamat ei ole inimeste loetelu, vaid ajalooline ülevaade Ameerika eestlaste ühiskondadest ja organisatsioonidest, kattes  ajavahemikku 1945-1995, nagu pealkirjas seisab.


Raamatuid on ikka saada! Raamatu hind on $97.50 ($90.00 pluss $7.50 saatekulu USAs). Võite krediitkaardiga maksta läbi PayPali (hind on siis $100.50) – veebilehel www.estosite.org vajutage “DONATE.”  Kiirsaatmine on võimalik lisatasu eest – 3-päeva pakk  maksab $106 tsekiga või $110.00 Paypal’i kaudu.


Kontakt: Linda Rink, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , 215-546-5863.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo