Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

lakewood1Esimene rida vasakult: Lesnid Õunap, Marika Õunap, Erik Perry, Annika Perry, Luisa Uroza, Annika, Aili ja Aiki Simonson, Mia ja Lisa Bucholz. Teine rida vasakult: Ülle Bucholz, Külli Rannamäe, Moonika Perry, Brianna DeShaw, Krista Puström, Tom Vija, Helisa Uroza, Luule Prima, Helica DeShaw.

 

lakewood2Lumehelbed vasakult: Mia Bucholz, Aiki Simonson, Annika Simonson, Lisa Bucholz, Luisa Uroza, Aili Simonson.   Helica DeShaw pildid

 

Lakewoodi Eesti Maja suure saali laest rippuvad tulukestega jõulutähed ja lavalt paistvad lumememmed ja päkapikud meelitasid rahvast kogunema ja nautima traditsioonilisi jõule. Kohe uksest sisenedes võisid külalised tunda rõõmu pühade miljööst ja lõbusate Eesti Kooli laste ärevast sigisaginast enne kava algust.  


Lakewoodi Eesti Ühingu ja Eesti Kooli iga-aastast jõulude tähistamist korraldasid väga osavalt juhatuse esimees Helica Deshaw ja kooli juhataja Külli Rannamäe koos õpetajatega ja lastevanematega. Kavas esinesid andekalt Tom Vija, Brianna DeShaw, Krista Puström, Annika ja Erik Perry, Helisa ja Luisa Uroza, Mia ja Lisa Bucholz, Annika, Aili, ja Aiki Simonson, klaveril saatis Luule Prima, kitarril Ülle Bucholz ja üllatusesineja klaveril oli praegu Eestis elav noormees Christian Safka. Esinemistest võiks nimetada kõrgpunktiks tüdrukute lumehelveste tantsu, mille ajal sadas laval säravaid helbeid.


Kaua oodatud jõuluvana tulek pakkus nii lastele kui ka külalistele palju lõbu ja toredaid kingitusi.


Kui jõululaulud, luuletused, tantsud, soolod olid möödas, ootas verivorstide ja muude kombekohaste toitudega õhtusöök, mille oli meisterlikult valmistanud Erik Must koos mitmete abilistega.


Rahvas kiitis verivorste ja ostsid veel neid koju kaasa. Rahvas sai ka maitsta ja nautida tublide koolilaste ja nende vanemate poolt valmistatud maitsvaid piparkooke.


Olgugi et ilmataat oli selleks päevaks halva ilma planeerinud, ei takistanud see õnneks hulgaliselt külalisi kohale tulemast.


Täname kõiki, kes nii lahkelt toetasid Lakewoodi ürituse õnnestumist ja loodame kindlasti jälle näha  2017.a. jõuludel.


Viiu Vanderer

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo