Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

11. septembril pidas avaaktuse New Yorgi Eesti Kool. Tänavu on kooli lubanud tulla üle 50 lapse.

Suurim juurdekasv on toimunud päris pisikeste laste arvelt, kuid mitmeid uustulnukaid on ka vanemates klassides. Uudisena on ka loodud mitmest vanuseklassist paralleelklasse, st õpetust saavad lapsed vastavalt oma eesti keele tasemele, “oskajad” ja “algajad” eraldi.

Ka uusi õpetajaid on mitu - Katrin Jenkins, Teve Guerra, Piret Holland (laulmine),  Karina Ashford, Andrus Aasmaa. New Yorgi Eesti Kooli vilistlane Aleksa Kärner  on tagasi abiõpetajana, lõpuklassi õpetajale Toomas Sõrrale on abiks  Elmar Vaher.

Aktusel tervitasid lapsi kooli kaasjuhatajad Merike Barborak ja Virve Jõks Lane. Sõna sai ka Eesti peakonsul New Yorgis Jaanus Kirikmäe, kes kinnitas, et Eesti riik on tänulik kõigile, kes õpivad eesti keelt. Ja ega koolis ju ainult ei õpita, siin ka suheldakse omavahel ja pannakse alus sõprussidemetele ja üksteisemõistmisele, rõhutas kõneleja.

VES

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo