Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

suvekodu9. juulil 2016 olid meeleolud kõrgel, kui eesti laager Suvekodu, mis leiab aset Long Islandil NY-s, pidas oma iga-aastast spordipäeva.


Laagrilised vanuses 6-15 võtsid mõõtu nii maa- kui ka veespordialadel. Staadionil leidsid aset kaugushüpe, kuulitõuge, 50 meetri jooks ning pikamaajooks.


Jaak Chassé'i (14) ja Tia Puskarit (15, vasakul) tunnustati silmapaistva pingutuse eest nendel spordialadel. Veespordialade hulka kuulusid rinnuliujumine, seliliujumine ning liblikujumine.


Suurte vanusegrupis tunnustati Jaak Chasse'i (14) ja Madison Tamm’e (13) suurepäraste saavutuste eest eelmainitud aladel.


Tekst ja foto:


Eva Ensmann

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo