Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

bostoni eesti selts7. mail oli Bostoni Eesti Seltsi rahval tiheda kavaga õhtupoolik: Seltsi 80. juubeli tähistamine, kringlikonkurss ja aastakoosolek.


Kohvi- ja kringlilõhnalises hubases Scandinavian Center'i saalis alustasime koosolekuga.

 

Juhatajaks sai Villu Tari, kes luges ette möödunud tegevusaasta protokolli ning tegi ka lühiülevaate seltsi pikast ja mõneti üsna kirevast ajaloost.

 

(Ta plaanib sellest tulevikus pikema kirjutise üllitada!) Ettekande seltsi varalaekast tegi meie alati täpne ja hoolas kukruhoidja Madli Mangum.

 

Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks valmistumisest kõneles aukonsul Anne-Reet Annunziata.


Kuna seltsi uuendatud põhikiri näeb ette pärast teatud aja möödumist uue presidendi ja asepresidendi valimist, siis oligi aeg öelda siiras "aitäh" Villu Tari'le ja Riina Viise'le nende aastate jooksul tehtud tubli töö eest ning tänada neid väikeste meenetega.

 

Villu aga üllatas kõiki oma tublisid "paremaid käsi" kaunite lillekimpudega. Saalis valitses meie seltsile alati nii omane südamlik ja soe meeleolu.


Ühehäälselt valisime uueks presidendiks Paul Attemann'i ja asepresidendiks Arno Puskar'i ning uuteks juhatuse liikmeteks Raimo Kalvi ja Oksana Panahi.

 

Soovime neile "jõudu tööle"!


Õhtu jooksul käidi mitmel korral kringleid proovimas ja parima leidmine ei olnud sugugi kerge, aga maitsemärkmeid kokku lugedes osutus kõige tublimaks pagariks Paul Attemann.

 

Paulist sai õnnelik uue ilusa kringlialuse omanik. Palju õnne!


Oli kena õhtupoolik, võime rõõmu tunda tehtust ja vaatame nüüd huviga tulevikku.


Hella Paabus

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo