Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides korraldab oma iga-aastase konverentsi sel aastal esmakordselt San Franciscos – 4. ja 5. novembril 2016.


ERKÜ on ainuke organisatsioon Ameerika Ühendriikides, kes esindab kõiki ameerika-eestlasi ja ameerika-eesti ühinguid ning gruppe. Nüüdseks juba üle 60 aasta tegutsenud ERKÜ on toetanud demokraatlikke institutsioone Eestis, aidanud säilitada eesti kultuuripärandit USAs ja edendada kultuurivahetust Eestiga.


Nende kahe päeva üritused teenivad kaht eesmärki:


•    Tuua komitee liikmed kokku, et teha uuenenud energiaväljas koos tulevikuplaane


•    Tunnustada ameerika-eestlasi, kes on pühendumusega kaasmaalasi teeninud ja uue autasuga “Estophile” austada ameeriklasi, kes on andnud oma panuse Eesti elu edendamisse


•    Pakkuda võimalust arutleda huvitavatel ja pakilistel teemadel, tõmmates arutlusse lääneranniku elanikkonda, nende hulgas  Silicon Valley ettevõtjad ja innovaatorid ning Stanfordi Ülikooli Raamatukogud


•    Jagada ERKÜ töid ja tegemisi lääneranniku eestlaskonnaga ning kaasata tegevusse uusi liikmeid


Ürituste kava: ERKÜ peab oma iga-aastase töökoosoleku reedel, 4. novembril. 5. novembril kutsume teid osalema paneelesinemistel ja näitusega tutvuma. Kohalike eesti ettevõtjate ja investorite lõunasöök pakub osalejatele võimaluse kuulda, mis selles vallas toimub. Autasustamisgaala õhtusöögil esineb kõrgelthinnatud peakõneleja, muusikaliseks külaliseks on Laura Remmel ning õhtut juhib paljude kohalike lemmik Andy Valvur.


Toimumiskoht: San Francisco Marriott Union Square. Kesklinnas asuvast hotellist on hea suunduda linna ja selle ümbrust avastama. Konverentsi spetsiaalhind ($209 öö) kehtib nii konverentsi ajal kui ka 3 päeva enne ja pärast konverentsi. Oleks soovitav reserveerida hotellitoad varakult ja mainida EANC, et kindlustada spetsiaalhind.


Kuidas kaasa lüüa ja ühenduses olla:


Kui olete huvitatud üritusel vabatahtlikuna kaasalöömisest, kui teil on konverentsi kohta küsimusi või sooviksite saada korraldustoimkonnalt (ERKÜ nõukogu liikmed Mati Otsmaa, Mai-Liis Bartling ja Marit Davey) jooksvat infot, võtke palun ühendust Mai-Liisiga This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo