Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

yarvemetsa1Pühapäeval, 24. aprillil tähistasid eesti skaudid ja gaidid USAs jüripäeva vabaõhukiriku teenistuse- ja piduliku aktusega ning ühislõunaga. Kokku oli kogunenud ligi 60 skauti, gaidi, hundut ja skaudisõpra.


yarvemetsa2Gaidi tõotuse andsid neiud Alina Puskar ja Vivienne Jones. Fotol tervitab värsket gaidi Vivienne´i Linnutee üksuse juht ngdr. Karin Ashford. Foto: skm. Rein Linask

 

Jüripäev on skautluses suurim tähtpäev. Sel ajal tänatakse abilisi ja toetajaid ning antakse noortele ja ka juhtidele üle tähtsad edutused ja ülendused.

 

Jüripäev märgib ka skaudi-gaidi programmide üleminekut välitegevusele.

 

Skaudid saabusid juba neljapäeval pidama mitmepäevalist ning tegevusrohket telklaagrit ning gaidid-vanemgaidid saabusid laupäeval, et koos veeta Jüripäeva nädalavahetust.

 

Nende tegevustest ja ka edutustest saate lähemalt lugeda järgmises Vaba Eesti Sõna numbris.

   
Foto: skm. Rein Linask

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo