Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti välisministeerium pakub praktikakohti juulist oktoobrini Peakonsulaadis New Yorgis.


Peakonsulaat pakub võimalust omandada töökogemust New Yorgi mitmekultuurilises ja aktiivses töökeskkonnas. Praktikale oodatakse kutse- või kõrgharidust omandavat õpilast või üliõpilast, kes sooviks osaleda peakonsulaadi konsulaar-, kultuuri- ja ärivaldkonna alases töös.


Praktikandi ülesannete hulka kuulub suhtlemine Eesti kodanikega ja Eesti kogukonnaga Ameerika Ühendriikides, samuti osalemine erinevate Eesti kultuuri- ja ärialaste ürituste korraldamises.


Praktikandilt oodatakse väga head eesti ja inglise keele oskust ning suhtlussoovi.


Välisministeerium palub ka silmas pidada, et praktika eest ei saa töötasu ning sellega seotud muid kulutusi (reisikulud, tervisekindlustus jne) ei hüvitata.


Praktikasoovi koos motivatsioonikirja ja CV-ga palutakse esitada hiljemalt 15. maiks peakonsulaadi e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

Küsimuste korral palutakse pöörduda Peakonsulaati  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helistada lauatelefonile 1 (212) 883 0636.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo