Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

pillerkaar120. veebruaril 2016, Eesti vabariigi aastapäeva tähistamisel toimus tore rahvatantsu ühistantsimine – Washingtoni Eesti Kooli lapsed ja rahvatantsrühm Pillerkaar vihtusid rahvatantsu seekord koos.


Vabariigi aastapäeva koosviibimine toimus Läti majas, Rockville-s, Marylandis. Pealtvaatajaid oli palju ja saal puupüsti inimesi täis, nii mõnedki pidid uste vahelt sisse piiluma!

 

Pillerkaar tantsis uusi Eesti rahvatantse suurel hool ja rõõmsal meelel. Rahvale tantsiti ette Iga-vene labajalg, Reinlender, Kanga kudumine ja meie oma tuntud Tuljak!  


Tantsijad olid Jeff ja Kadri Zelek, Jyri Erik Kork ja Jessie Ots LaFortune, Mauno Kork ja Laila Oinas, Lauri Tankler ja Eve Tisler. Eesti koolilapsed: Mona Bouyboud ja Nicholas Antonelli. Tantsujuht: Jeff Zelek.  


Pilt ja tekst:


Anu Oinas

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo