Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

towerFoto: Postimees

 

Rakvere mullune ebatavaline prussidest tehtud jõulupuu viis nii Rakvere linna kui ka terve Eesti maailmakaardile.

 

Esialgu kohalike pahameele pälvinud jõuluinstallatsioon tunnistati aga üheks kümnest maailma toredamast jõulupuust aastal 2015.


Rakverelased aga jätkavad maailma üllatamist ning taas kerkis keskväljakule enneolematu jõulukaunistus, mis seekord on valmistatud vanadest akendest. Installatsiooni valmistasid Rakvere Ametikooli õpilased juhendaja Raiko Kaasiku kaasabil.


Sellest, et tegemist on taas ühe maailma menukaima jõuluinstallatsiooniga annab kinnitus aga asjaolu et Kanada telekanali CTV Canada AM hommikuprogramm pühendas eelmainitud jõulukaunistusele oma programmist pea minutipikkuse saatelõigu.


Rakvere vanadest aknaraamidest tehtud jõulupuu on jõudnud ka Guardiani eriliste jõulupuude galeriisse, kus teiste seas on näiteks Lego klotsidest tehtud Melbourne jõulupuu.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo