Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

spordipaev

Chicago Eesti kooli täitsid pühapäeval, 19. aprillil laste energilised kilked ja elevus. Valju “hurraa-hurraa” saatel nautisid lapsed Spordipäeva.


Lapsed tulid kooli ning meisterdasid emadepäeva puhuks armsad kingid, harjutasid laule ja veetsid üksteise seltsis aega. Kui esimesed kaks tundi olid lõppenud, saadeti lapsed koolikella saatel õue maastikumängu mängima.

 

Lapsed jooksid ilusat ilma nautides gruppides mööda Eesti Maja aeda ringi ning püüdsid kaardi abil eestikeelset mõistatust kokku saada.

 

Suuremad lapsed jooksid ees ning väiksemad järel, mõni, kes mängust ja selle ülesandest aru ei saanud, poetas paar pisarat, kuid koostööd tehes ja üksteist aidates said lapsed mõistatuse kokku ja siis tuli koos nuputada vastus sellele.


Maastikumängule järgnesid Chicago Eesti Kooli õpetajate väljamõeldud teatevõistlused.

 

Naeru ja kaasaelamist oli kuulda kaugele, iga meeskond elas omadele kaasa, kui ükshaaval erinevaid jooksu- ja palliharjutusi tehti.

 

Spordipäev lõppes õnneliku autasustamisega, kus igale lapsele anti tunnustäheks pisike medal.


Koolijuhataja Pille teatas kõigile, et Chicago Eesti Koolis toimub taas sel suvel, 24.27. juunil, eesti laste suvelaager, kus mängitakse mänge, tehakse sporti, jutustatakse muinasjutte, lauldakse, meisterdatakse, värvitakse ja toimub veel palju vahvat ja lõbusat!


Simona Andreas

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo