Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

KLENK-IEP Kariibi mere kruiis läheneb kiiresti ja sinna on aega veidi vähem kui viis kuud. Laulu- ja tantsupidu Eestis on seljataga ning kõik meenutavad häid mälestusi ja meeleolu, mida seal nautisid. See meeleolu taastatakse natukene väiksemal kujul 2015. a. jaanuaris  Kariibi mere kruiisil luksusliku laeva Ruby Princess pardal, mis lahkub Florida Ft. Lauderdale‘i sadamast 24. jaanuaril 2015 ja naaseb nädal hiljem.


Kruiisil on tihe kultuurikava, mille kõrgpunktiks on Eesti Meeskoor ja 40-liikmeline rahvatantsijate rühm. Lisaks kontsertidele ja rahvatantsule saab kuulata loenguid, kokku saada “Salakõrtsis”, vaadata Eesti filmi ja muidu nautida merel olekut. Sadamates saab uusi maid uurida, päevitada ja kohalikul turul huvitavaid asju osta.

 

Reisijad tulevad Eestist, Soomest, Rootsist, Taanist, Austraaliast, Kanadast ning USAst ja hetkel on enam kui 500 inimest ennast registreerinud KLENK-IEP kruiisile.
Eesti Meeskoor saabub varem kohale ja annab enne pardale minekut kontserdi 22. jaanuaril St. Paul Lutheran Church, Boca Raton, Floridas, algusega kell 7pl.

 

Sissepääs on vabatahtliku annetuse eest ja kõik, kes on selleks ajaks kohale jõudnud, on teretulnud. KLENK-IEP kogunemishotell on Ocean Sky Resort, Fort Lauderdale, Florida, mis pakub soodushinda kruiisi reisijatele.


Kavale tuleb veel täiendusi ja neid saab kõige paremini jälgida KLENK-IEP kodulehel http://www.klenk-iep2015.com/ . Kodulehelt saab ka täiendavat informatsiooni kruiisi seilamispäevade, kajutite broneerimise, soodusmüügi nädalate ning ka laeva Ruby Princess kohta. Kuigi soodusbroneerigud on lõppenud, on kajutite hind langetatud kõigile, kaasa arvatud neile, kes ammu kajuti kinni panid.


KLENK-IEP Kariibi mere kruiisi idee autorid on Anne ja Rein Luning Floridast. Nendega on kaasa löönud Urmas Pedra, kes täidab laekuri ametit ning Reet Marten-Sehr ja Agu Ets, kes aitavad reklaamiga. Tehnoloogia koordinaator on Tiina Luning ja Tõnu Onu on regionaalne esindaja Ottawas.

 

Agu Ets

 

301-526-3327

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo