Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides kutsub teid kahele erilisele üritusele laupäeval, 27. septembril 2014, Stamford, Connecticutis – paneeldiskussioon tähistamaks Eestist põgenemist Nõukogude Liidu sissetungi eest 70 aastat tagasi ja ERKÜ 2014. a. auhindade õhtu!


ERKÜ 2014. a. auhinnad silmapaistvatele Ameerika eestlastele ja organisatsioonidele antakse välja pidulikul õhtusöögil Sheraton hotellis Stamfordis.  Auhinnad tunnustavad tööd, mida silmapaistvad inimesed või organisatsioonid on teinud, et alles hoida ja edendada meie eesti pärandit, kultuuri ja keelt USA-s, või nende erakordseid saavutusi teatud tegevusalal.


2014 a. auhinna saajad on:


•    Jaak Juhansoo, kauaaegne eesti aktivist ning endine Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu esimees
•    The Nordic Press, Ameerika ainsa eestikeelse ajalehe Vaba Eesti Sõna väljaandja
•    James ja Maureen Tusty, laialdaselt levinud filmide „Laulev revolutsioon” ja „Üheshingamine“ produtsendid
•    Eesti Skautide Malev, pikaajalise töö eest eesti noorte eesti vaimus kasvatamisel
•    Eesti Gaidide Malev, pikaajalise töö eest eesti noorte eesti vaimus kasvatamisel

 

Palun ühinege meiega austamaks neid silmapaistvaid  isikuid ja organisatsioone! Reservatsioonid õhtusöögiks ja auhinnatseremooniaks on vajalikud; piletid on $65 isiku pealt. Tudengipileti hind on $35.

 

Tähtaeg registreerimiseks ja maksmiseks on hiljemalt reede, 12. september 2014.


Varem sel päeval, alates kell 1:30 pl, on publik kutsutud vaba sissepääsuga ingliskeelsele paneeldiskussioonile teemal: “Ameerika eestlased: minevik, olevik ja tulevik.” Tulge Sheraton hotelli  kuulama järgmisi silmapaistvaid paneliste: Laas Leivat, Arne Kalm, Priit Vesilind, Marcus Kolga, Arved Plaks, Andres Simonson, Andrus Viirg ja Toomas Sõrra.


Tulge varakult paneeldiskussioonile ja jääge auhinnatseremooniale ja õhtusöögile!  ERKÜ on saanud alandatud hinna - $99+tax – toa pealt Sheraton Stamford hotellis. Helistage 1-800-325-3535 ja küsige „Estonian American National Council“ rate.


Võtke kontakti Linda Rinkiga, ERKÜ tegevdirektoriga, et saada rohkem informatsiooni: meiliga This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või telefonil 215 546-5863.    Registreerimisvorm ja päevakord ERKÜ koduleheküljel www.estosite.org koos lisainformatsiooniga.


Eesti Rahvuskomitee on mitte tulu taotlev korporatsioon, majandatud vabatahtlikutest annetustest. Tulge meenutama meie ajalugu ning tähistama meie saavutusi – ja aidake oma lahke toetusega alal hoida eesti pärandit, kultuuri ja tulevikku nii siin Ameerikas kui ka mujal.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo