Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

sport1Tüdrukud vanuses 9-10a alustavad pikamaajooksu. Foto: M. Pallop Algus eelmises lehes

 

Ilm ei  olnud kõige parem ja sadas vihma, aga rohkem kui 500 sportlast, vanemaid, jt võttis osa Spordiliidu 60. juubelit tähistamisest Eesti Mängudel Lakewoodis.

 

KORVPALL


Mängiti Lakewoodi Eesti Majas. 3-mehe meeskonnad.
Osales 4 meeskonda, mängijad olid NY, NJ, Virginiast, Marylandist, CT, Kanadast, Eestist.

 

1. Karl Grabbi, Olav Abel, Karl Haljasmets
2. Stefan Skonberg, Magnus Skonberg, Kris Aasmaa
3. Carl-Erik Skonberg, Veiko Nurmes, Marko Krystel

 

KERGEJÕUSTIK:


(k) kiirejooks (sprint), (p) pikamaajooks, (kg) kaugus-hüpe, (pp) pesapall, (kl) kuul, (kt) ketas.
6 ja alla k = 40m, 7 ja vanemad k = 60m, 8 ja alla pk = 100m, 9 ja vanemad pk = 400m

 

POISID: 4 ja alla:

 

Luke Durand k 12.47s (1), pk 33.15 (1), kg 0.40m (1), pp 4.15m (1);

Taivo Maasik k 42.00 (3), pk 1:12 (3), pp 2.13 (2);

Madis Sillard k 17.59 (2), pk 47.58 (2); 5-6:

Viggo Vanaselja k 9.84 (1), pk 23.62 (1), kg 2.01 (1); pb 10.00 (1); 7-8:

Erik Kald k 11.72 (1), pk 19.84 (1), kg 1.62 (1), pp 26.40 (1); 9-10:

Lukas Einberg k 10.35 (1), pk 1:28.18 (1), kg 3.00 (1), kl 6.12 (1);

Tom Vija k 10.82 (2), pk 1:46.94 (4), kg 2.31 (3), kl 4.97 (2);

Colin McDermott k 11.15 (4), pk 1:34.28 (2), kg 2.64 (2), kl 3.80 (5);

Kristjan Tõõtsov k 10.84 (3), pk 1:37.27 (3), kg 2.04 (6), kl 3.10 (6),

Wyatt McQuilkin 12.05 (6), pk 1:55.99 (5), kg 2.06 (4), kl 4.22 (4);

Lukas Maasikas k 11.52 (5), kg 2.05 (5), kl 4.84 (3); 11-12:

Markus Truumees k 9.65 (1), pk 1:20.05 (1), kg 3.57 (1), kl 6.08 (1);

Larsen Maasikas k 10.08 (2), pk 1:21.16 (2), kg 3.16 (2), kl 4.75 (2);

Mikk Aasmaa pk 1:40.50 (3), kl 4.00 (3); 13-14:

Nikolajs Star k 9.38 (1), pk 1:12.26 (1), kg 4.10 (1), kl 7.08 (1), kt 20.68 (1);

Max Myers k 9.50 (2), pk 1:12.52 (2), kg 3.88 (2), kl 6.17 (2), kt 17.37 (3);

Aleksander Aasmaa k 10.53 (4), pk 1:32.12 (4), kg 2.99 (3), kl 5.85 (3), kt 20.65 (2);

Erik Cravotta k 9.69 (3), pk 1:28.61 (3);

 

MEHED 17+:

 

Marko Krystel pk 1:16.38 (1), kg 5.44 (1), kl 10.37 (2), kt 21.51 (2);

Siim Vanaselja pk 1:20.04 (2), kg 4.43 (2), kl 10.69 (1), kt 19.07 (4);

Ilmar Tamm pk 1:27.87 (3), kg 3.65 (3), kl 10.24 (3), kt 20.60 (3);

Mart Maasikas pk 1:51.57 (4), kg 2.04 (4), kl 4.20 (4), kt 17.75 (5);

Hillar Sõrra kt 25.00 (1)

 

TÜDRUKUD: 4 ja alla:

 

Liisi Ladon k 13.41 (1), pk 1:05 (1), kg 0.51 (1), pp 3.62 (1); 5-6:

Liia Pallop k 10.03 (1), pk 25.12 (1), kg 1.58 (1), pp 7.86 (1); 7-8:

Kristina Einberg k 11.09 (1), pk 17.82 (1), kg 2.62 (1), pp 16.66 (1);

Morgan Tamm k 11.87 (2), pk 19.94 (2), kg 2.21 (2), pp 9.37 (3);

Alexandra Zumpano k 13.97 (3), pk 25.69 (3), kg 1.33 (3), pp 10.25 (2); 9-10:

Krista Pustroem k 9.87 (1), pk 1:24.69 (2), kg 2.82 (2), kl 5.25 (1);

Ruby Sõrra k 10.20 (3), pk 1:23.57 (1), kg 2.90 (1), kl 4.92 (2);

Brianna DeShaw k 9.91 (2), pk 1:32.28 (4), kg 2.80 (3), kl 4.55 (3);

Heli Pallop 10.91 (4), pk 1:27.72 (3), kg 2.42 (4), kl 2.87 (5);

Kaili Myers k 11.12 (6), pk 1:43.33 (5), kg 2.30 (5), kl 4.21 (4);

Sarah Männik k 11.03 (5), pk 1:49.05 (6), kg 1.67 (6), kl 2.30 (6); 11-12:

Trista Keder k 10.22 (1), pk 1:28.19 (1), kg 2.87 (2), kl 6.05 (1);

Madison Tamm k 11.50 (3), pk 1:29.25 (2), kg 3.08 (1), kl 3.36 (3);

Kiia Tõnnis k 11.47 (2), pk 1:48.66 (3), kg 2.07 (3), kl 2.98 (4);

Martha Mannik k 13.03 (4), pk 2:03.62 (4), kg 1.97 (4), kl 4.11 (2); 13-14:

Miia Sõrra k 9.75 (1), pk 1:23.07 (1), kg 3.66 (1), kl  6.81 (1), kt 20.00 (1);

Iivi Tõnnis k 10.88 (2), kg 3.44 (2), kl 6.00 (2); 15-16:

Erika Lepik k 9.19 (1), pk 1:12.78 (1), kg 3.28 (1), kl 5.73 (1);

 

NAISED 17+:

 

Laine Cravotta k 9.53 (1), pk 1:16.75 (1), kg 3.22 (1), kl 6.00 (1);

Alyssa Lepik k 11.00 (2), pk 1:25.25 (2), kg  2.76 (2), kl 4.10 (3);

Sarah Tamm k 12.41 (3), pk 1:37.75 (3), kg 2.48 (3), kl 5.69 (2).

 

UJUMINE:

 

(v) vabalt, (s) selili, (r) rinnuli, (d) delfiin, (im) individual medley
10 ja alla 25m, 11 ja vanemad 50m (delfiin 25m), im 100m


POISID: 4 ja alla:

 

Luke Durand v 1:01.07 (1); 9-10:

Tom Vija v 17.47 (1), s 21.45 (1), r 23.70 (1), d 21.10 (1), im 1:43.24 (1);

Lukas Einberg v 19.20 (2), s 26.53 (2) r 30.71 (2), d 27.13 (2);

Markus Truumees v 34.35 (1), s 40.00 (1), r 44.81 (1), d 16.44 (1), im 1:17.59 (1);

Mikk Aasmaa v 1:04.06 (2), s 1:08.38 (2), r 1:19.38 (2), d 35.57 (2); 13-14:

Max Myers v 33.30 (1), s 43.91 (1), r 47.79 (1), d 18.44 (1), im 1:37.94 (1);

Aleksander Aasmaa v 36.61 (2), s 51.75 (2), r 59.16 (2), d 21.50 (2), im 1:53.62 (2).


TÜDRUKUD:7-8:

 

Kristina Einberg v 24.76 (2), s 29.90 (1), r 35.91 (2), d 33.38 (2);

Morgan Tamm v 21.34 (1), r 32.41 (1), d 33.13 (1); 9-10:

Kaili Myers v 17.19 (1), s 20.59 (1), r 24.70 (1), d 21.66 (1), im 1:48.00 (1); 11-12:

Madison Tamm v 39.47 (1), s 46.81 (1), r 49.47 (1), d 20.78 (1), im 1:40.56 (1);

Elizabeth Berard v 44.62 (3), s 50.90 (2), r 59.94 (2), d 24.35 (3), im 1:49.56 (2);

Trista Keder v 40.66 (2), s 55.57 (3), r 1:01.37 (3), d 23.70 (2), im 2:00.94 (3);

Martha Männik v 1:11.78 (4), s 1:21.22 (4), r 1:36.16 (4), d 36.28 (4), im 3:27.90 (4); 13-14:

Aliina Puskar v 36.40 (1), s 42.47 (1), r 49.34 (1), d 19.50 (1);

Tia Puskar v 43.81 (3), s 54.50 (3), r 1:00.59 (3), d 20.91 (2), im 1:52.60 (1);

Lilly Aasmaa v 37.78 (2), s 42.91 (2), r 56.31 (2), d 21.25 (3); 15-16:

Heili Truumees v 29.47 (1), s 33.87 (1), r 39.75 (1), d 14.09 (1), im 1:11.03 (1).

 

GOLF:

 

Lakewood Eesti Mängude Golfi tulemused – Woodlake Country Club.


Category Winners:


Jaani Tassa – Mens (82),

Anna Barrett – Womens (97),

Andrus Ers – Senior  (92)

 

Hillar Heine – Callaway Trophy,

Longest Drive – Juri Tassa,

Closest to Pin #4* – Jaani Tassa

 

Teised tagajärjed:

 

T. Männik 85, T. Pallop 85, P. Barrett 88, D. Menser 89, A. Laupa 91, Jüri Tassa 93, H. Vogrin 93, E. Pallop 94, V. Käärid 95, G. Tamm 95, V. Novek 96, E. Must 96, V. Must 97, E. Puskar 103, P. Teedla 104, H. Heine 104, T. Kangur 104, C. Skonberg 108, VK Bulla 108, T. Vaga 109, R.Olvet 110, L. Põld-mae 113, L. Vanaselja 114, H. Kolga 115, E. Gubler 117, M. Karuks 125, I. Wichman 131, M. Vanaselja 154, R. Truumees, K. Grossman, D. Napolitano, R. Brown


Spordiliit tänab sponsoreid: Urmas Kärner, Virve-Kai Bulla, Down the Line Surf – Curran Fallon, Strategies for Wealth – Reino Truumees, Rotalia – NY, American Aquatic – Tarmo Pallop, Tomsoni Pere, Locust Valley – Rob Ashford


TENNIS:

 

Mehed: 1. Eric Pallop, 2. Allan Laupa
Naised: 1. Laine Skonberg/Tiina Vaska, 2. Liz Laupa/Pia Stegers

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo