Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Űlemaailmne Eesti Kesknõukogu (ÜEKN) pidas oma iga-aastase täiskogu koosoleku 19.-20. märtsil 2010. a. Washington, DC-s Eesti Vabariigi suursaatkonnas ja arutas väliseestlusega ja väliseestlastega seotud probleeme ning küsimusi.
Täiskogu liikmetel oli au juba teist aastat järjest kuulata president Ilvese sõbralikku tervituskõnet, kus ta rõhutas väliseestlaste tähtsust Eesti Vabariigile.
Täiskogu koosolekul tuli ka päevakorda ja kiideti heaks Rootsi Eestlaste Liidu algatus korraldada konverents valgustamaks keskkonda, majandust ja kolmanda põlvkonna inimõigusi Euroopas seoses Vene-Saksa gaasijuhtme projektiga Nord Stream.
Aho Rebas
ÜEKN

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo