Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides kutsub teid kahele erilisele üritusele laupäeval, 27. septembril, 2014, Stamford, Connecticutis – paneeldiskussioonile tähistamaks 70 aastat tagasi Eestist põgenemist Nõukogude Liidu sissetungi eest ja ERKÜ 2014 a. auhindade õhtule!


ERKÜ 2014. a. auhinnad silmapaistvatele Ameerika eestlastele ja organisatsioonidele antakse välja pidulikul õhtusöögil Sheraton hotellis Stamfordis.  Auhinnad on  tunnustuseks  töö eest, mida silmapaistvad inimesed või organisatsioonid on teinud, et alles hoida ja edendada meie eesti pärandit, kultuuri ja keelt USA-s või nende erakordseid saavutusi teatud tegevusalal.


2014 a. auhinnasaajad on:


Jaak Juhansoo, kauaaegne eesti aktivist ning endine Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu esimees

 

The Nordic Press, “Vaba Eesti Sõna”, Ameerika ainsa eestikeelse ajalehe väljaandja

 

James ja Maureen Tusty, laialdaselt levinud filmide „Laulev Revolutsioon” ja „Üheshingamine“ produtsendid

 

Eesti Skautide Malev, pikaajalise töö eest eesti noorte eesti vaimus kasvatamisel

 

Eesti Gaidide Malev, pikaajalise töö eest eesti noorte eesti vaimus kasvatamisel

 

Palun ühinege meiega austamaks neid silmapaistvaid  isikuid ja organisatsioone! Vajalikud on reservatsioonid õhtusöögiks ja auhinnatseremooniaks; piletihind on $65 isiku pealt. Tudengipileti hind on $35.


Registreerimise ja tasumise tähtaeg on hiljemalt reede, 12. september, 2014.


27. septembril, alates kell 1:30 pl, on kõik kutsutud vaba sissepääsuga, ingliskeelsele paneeldiskussioonile teemal: “Ameerika eestlased: minevik, olevik ja tulevik.”  Tulge Sheraton hotelli  kuulama järgmisi silmapaistvaid paneliste: Laas Leivat, Arne Kalm, Priit Vesilind, Marcus Kolga, Arved Plaks, Andres Simonson, Andrus Viirg ja Toomas Sõrra.


Tulge varakult paneeldiskussioonile ja jääge auhinnatseremooniale ning õhtusöögile!  ERKÜ on saanud   Sheraton Stamford hotellis hinnaalandust - toa hind ainult $99+tax.  Helistage 1-800-325-3535 ja küsige „Estonian American National Council“ rate.


Võtke kontakti ERKÜ tegevdirektori Linda Rinkiga, et saada rohkem informatsiooni: tel: (215) 546-5863 või emailiga  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .  Registreerimisleht ja päevakord on saadaval ERKÜ koduleheküljel, www.estosite.org koos lisainformatsiooniga.


Eesti Rahvuskomitee on mitte tulu taotlev korporatsioon, mida majandatakse vabatahtlikutest annetustest. Tulge meenutama meie ajalugu ning pühitsema meie saavutusi – ja aidake oma lahke toetusega alal hoida eesti pärandit, kultuuri ja tulevikku nii siin Ameerikas kui ka mujal.

 

Linda Rink

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo